Wręcz cały Świat mówi o korona wirusie, ale nie ma wolnego w piłce nożnej. Już we wtorek 10 marca zostaną rozegrane pierwsze spotkania rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów. Poza tym typerzy oprócz wygranej mogą otrzymać bonus, ponieważ pula nagród wynosi 10 000 złotych.

Darmowy bonus na Ligę Mistrzów od legalnego bukmachera STS.
Typer Ligi Mistrzów. Do wygrania gotówka.

Typer Ligi Mistrzów. Do wygrania gotówka.

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej oferty mogą skorzystać w dniach od 8 marca do 11 marca do godz. 21:00.

Trzeba mieć również na uwadze, że do tej promocji trzeba dołączyć. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w opcję „weź udział” w zakładce „Do podziału 10 0000 PLN na Ligę Mistrzów”.

Bukmacher STS kwalifikuje kupony AKO, na których mogą znajdować się wyłącznie dwa zdarzenia z zmagań na Ligę Mistrzów.

Gracz może oddać wyłącznie typy „1 x 2, czyli wygrana zespołu gospodarzy/gości lub remis”, które w dodatku muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na następujące mecze:

  • RB Lipsk vs Tottenham
  • Valencia vs Atalanta
  • Liverpool vs Atl. Madryt
  • PSG vs Dortmund
Darmowy bonus na Ligę Mistrzów od legalnego bukmachera STS.
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik musi mieć na uwadze, że stawka zakładu musi wynosić równa kwota 21 złotych. Natomiast z oferty nie biorą udziału zakłady, które zostały zawarte środki bonusowe.

Gracze, którzy poprawnie wytypują spotkania to oprócz wygranej podziela się pula nagród, która wynosi 10 000 złotych.

Kod promocyjny u bukmachera STS:

Każdy nowy użytkownik bukmachera STS online może liczyć na pewne 29 złotych bez dokonywania depozytu. Wystarczy dokonać jedynie rejestracji konta online i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”, aby otrzymać te środki.

Kolejne środki i to za darmo znajdą się na koncie gracza pod warunkiem, że dokona on swojego pierwszego depozytu. Wówczas można otrzymać nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 30 złotych od STS za obstawienie meczy
Następny artykułTurniej u bukmachera STS z pulą nagród 15 000 PLN na wirtualne Sporty i Betgames.
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.