Bukmacher STS zachęca do pobrania swojej aplikacji mobilnej. W zamian ten operator przyznaje darmowy bonus w wysokości 40 PLN i to bez żadnych wpłat!

Darmowy bonus 40 PLN u legalnego bukmachera STS
Voucher za darmo 40 PLN u bukmachera STS

Voucher za darmo 40 PLN u bukmachera STS

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja ważna jest do dnia 10 lipca do godz. 23:59.

Chcąc otrzymać darmowy bonus nie trzeba się zapisywać. Warunek podstawowy jest to pobranie aplikacji mobilnej ze strony bukmachera STS, a następnie jej zainstalowanie. Ten proces użytkownik nie zabierze zbyt dużo czasu.

Po spełnieniu tych warunków należy zalogować się do aplikacji i wyrazić chęć otrzymania bonusu. Należy to zrobić w sekcji :„Bonusy i akcje” w bocznym menu aplikacji.

Bonus w kwocie 40 PLN trafi na konto gracza najpóźniej do 11 lipca.

Otrzymane środki są to wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest podkreślić, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera STS

Jednak to nie wszystko. Wystarczy założyć konto, a podczas procesu rejestracyjnego wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Bonus w wysokości 29 PLN trafi na konto gracza po weryfikacji danych. Istotna tym wszystkim nie trzeba dokonywać żadnego depozytu, aby otrzymać darmowe środki na grę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułBonus do 1200 PLN za pierwszy depozyt u bukmachera STS
Następny artykułSTS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.