Bukmacher STS online przyznaje każdemu graczowi darmowe środki na sam start za obstawienie meczy. Wystarczy, że gracz zagra w czasie jednego tygodnia za sumę stawek minimum 200 złotych a w prezencie otrzyma extra środki.

Darmowy bonus 30 złotych od STS za obstawienie meczy
„Extra 30 złotych” dla każdego

„Extra 30 złotych” dla każdego

Oferta dotyczy każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Promocja „Extra 30 PLN” składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest graczowi w dniach od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do godz. 23:59. Typer, który chce włączyć się w walkę o te środki musi koniecznie do tej akcji się zapisać. Można to zrobić wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W ramach tej promocji bukmacher BetClic Polska kwalifikuje wyłącznie kupony:

  • pojedyńcze
  • wielozdarzeniowe

Jednak należy mieć na uwadze, że w obu przypadkach kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Darmowy bonus 30 złotych od STS za obstawienie meczy
BetFan kod promocyjny

Typy znajdujące się na zakładzie mogą natomiast pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo z każdej dyscypliny jaką posiada w swojej ofercie bukmacher STS.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ wracamy z rozgrywkami ligowymi w piłce nożnej. Poza tym po kilku dniach przerwy rozgrywane są mecze w tak elitarnych rozgrywkach, jak NBA.

Minimalna stawka zakładu to 2 złote, ale z tej oferty automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały rozliczone za środki bonusowe.

Użytkownik, który w czasie jednego etapu zagrał kupon lub kupony za minimum 200 złotych i zostały one rozliczone w prezencie otrzyma 30 złotych i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

STS bonus bez wpłaty własnej

29 złotych trafi na konto każdego gracza, który dokona rejestracji online konta u bukmachera STS online oraz wpisze hasło promocyjny „BETONLINE”. Wówczas typer otrzyma tą kwotę bez wpłaty własnej.

Kolejny bonus znajdzie się na koncie użytkownika po tym jak dokona on swojej pierwszej wpłaty. Typer maksymalnie może otrzymać nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremier League. Darmowy bonus od bukmachera STS
Następny artykułDarmowy bonus na Ligę Mistrzów od legalnego bukmachera STS.
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.