Czas na spotkania rewanżowe do europejskich pucharów z Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. Na tą okazję każdy z typerów może liczyć na ekstra kasę, w której to liczyć na premię o wartości 100 PLN.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy u bukmachera STS
100 PLN od STS na eliminacje. Jak odebrać?

100 PLN od STS na eliminacje. Jak odebrać?

My niewątpliwie liczy na występy naszych drużyn, jak Legia Warszawa vs Slavia Praga oraz Gent vs Raków Częstochowa. Jednak warto jest dodać, że przed nami dosyć ciekawe potyczki, jak m.in. PSV vs Benfica.

Na tą okazję każdy z graczy może skorzystać z extra promocji „Ekstra kasa na puchary”, która jest aktywna graczom wyłącznie do 26 sierpnia do godziny 23:59. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl

100 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „Ekstra kasa na puchary” jest zawarcie kuponu AKO o kursie łącznym nie mniejszym niż 2.50, na którym to musi znajdować się co najmniej jeden typ z eliminacjami do europejskich pucharów: Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy u bukmachera STS
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, którego kupon okazał się wygrany to będzie mógł liczyć oczywiście poza wygraną na ekstra premię. A dokładnie na jego konto trafi premia 100% stawki, aż do 100 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Wszyscy nowi użytkownicy portalu STS online na sam start mogą liczyć na ekstra pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy specjalne w STS. Olimpiada 2020/2021
Następny artykułObstawienie meczy eliminacyjnych z extra bonusem od STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.