Bukmacher STS online przygotował limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy ze sportów wirtualnych. Każdy z typerów poza wygraną gotówką może liczyć na dodatkowe środki.

Sporty wirtualne nie da się ukryć, że mają swoje plusy, ponieważ w krótkim czasie można wygrać extra kasę za obstawienie meczy. Tym bardziej, że mecze rozgrywane są w krótkim odstępie czasowym i dostępne przez całą dobę.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS online i oferuje akcję promocyjną „Ekstra kasa do 50 PLN” i jest ona dostępna w dniach od 11 do 14 kwietnia do godziny 23:59.

Lecz trzeba mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stornie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Gwarantowane 50 PLN na sporty wirtualne

Zadaniem graczy w promocji „Ekstra kasa do 50 PLN” jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, które to będą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu wynosić musi co najmniej 20 PLN

W przypadku, gdy co najmniej trzy zakłady okazały się wygrane użytkownik otrzyma dodatkowe kasę. A tabela z podziałem na nagrody przedstawia się następująco:

  • bonus 20 PLN za wygrane minimum 3 zwycięskie kupony
  • bonus 50 PLN za wygrane minimum 7 zwycięskich kuponów

Nagrody na kontach graczy znajdą się najpóźniej do trzech dni od zakończenia akcji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS rozdaje bonusy dla graczy na sporty wirtualne
Następny artykuł100 PLN dla każdego typera od bukmachera STS za typowanie meczy
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.