Bukmacher STS online przygotował limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy ze sportów wirtualnych. Każdy z typerów poza wygraną gotówką może liczyć na dodatkowe środki.

Darmowe bonusy na sporty wirtualne od STS. 50 PLN dla każdego gracza

Sporty wirtualne nie da się ukryć, że mają swoje plusy, ponieważ w krótkim czasie można wygrać extra kasę za obstawienie meczy. Tym bardziej, że mecze rozgrywane są w krótkim odstępie czasowym i dostępne przez całą dobę.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS online i oferuje akcję promocyjną „Ekstra kasa do 50 PLN” i jest ona dostępna w dniach od 11 do 14 kwietnia do godziny 23:59.

Lecz trzeba mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stornie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Gwarantowane 50 PLN na sporty wirtualne

Zadaniem graczy w promocji „Ekstra kasa do 50 PLN” jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, które to będą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu wynosić musi co najmniej 20 PLN

W przypadku, gdy co najmniej trzy zakłady okazały się wygrane użytkownik otrzyma dodatkowe kasę. A tabela z podziałem na nagrody przedstawia się następująco:

  • bonus 20 PLN za wygrane minimum 3 zwycięskie kupony
  • bonus 50 PLN za wygrane minimum 7 zwycięskich kuponów

Nagrody na kontach graczy znajdą się najpóźniej do trzech dni od zakończenia akcji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS rozdaje bonusy dla graczy na sporty wirtualne
Następny artykuł100 PLN dla każdego typera od bukmachera STS za typowanie meczy
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.