Bukmacher STS wprowadza najnowszy pakiet powitalny na start w skład, którego wchodzą: freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN.

Darmowe bonusy dla graczy od bukmachera STS
Bukmacher STS darmowa gotówka dla graczy

Bukmacher STS darmowa gotówka dla graczy

Z tej akcji może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera STS.

Warunki tej promocji są niezwykle proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera STS najpóźniej do 8 sierpnia do godz. 23:59. Proces rejestracyjny jest niezywkle prosty, bowiem wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Nie można zapominać, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego: freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN.

Freebet w wysokości 29 PLN trafi na konto automatycznie i to bez dokonania żadnej wpłaty!

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć już na kolejne nagrody. Ponieważ po dokonaniu depozytu można liczyć na bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Natomiast warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać zwrot nawet 200 PLN.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie promocyjnym musza zostać rozliczone najpóźniej do 9 sierpnia do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS do wykorzystania z aplikacji mobilnej
Następny artykułDarmowy bonus dla aktywnych graczy od bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.