Aktualnie coraz więcej osób regularnie gra w zakładach bukmacherskich. Jest to o tyle ułatwione, że istnieje dużo legalnie działających firm hazardowych na terenie naszego kraju. Sporo zawodników szuka idealnego systemu bukmacherskiego. Czy coś takiego w ogóle istnieje? Czy można mieć pewność wygrywania pieniędzy bazując na jakiejś strategii?

najlepsze systemy bukmacherskie
Jakie systemy bukmacherskie są idealne do obstawiania meczów

Jakie są popularne systemy bukmacherskie?

Systemów dotyczących grania w zakładach bukmacherskich jest naprawdę bardzo dużo. Popularna jest m.in. progresja, która opiera się na graniu na remisy. Jeśli zakłady nie wchodzą, to trzeba zwiększać stawkę tak, aby przy trafionym typie nie tylko odrobić straty, ale także jeszcze zarobić na czysto. Niektórzy grają np. tylko zakłady powyżej określonego kursu, jak np. 2.00. Optymalnie dobrane stawki też sprawiają, że może to być dochodowe rozwiązanie.

Są osoby, które typują tylko na faworytów. Grają za sporo pieniędzy typy poniżej 2.00. Dla odmiany są też zawodnicy, którzy typują wyłączni niespodzianki. Angażują mało budżetu, aczkolwiek trzeba się tutaj liczyć z tym, że nie będzie im łatwo o regularne wygrywanie pieniędzy. Łatwo zauważyć, że metod na grę jest mnóstwo.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy grając systemem ma się pewność wygranych?

Nie ma niestety jednego sprawdzonego sposobu, który byłby skuteczny za każdym razem. Zawsze strategia ma większe lub mniejsze minusy. Niekiedy trzeba angażować stosunkowo sporo kapitału. Innym razem jest już na samym starcie małe prawdopodobieństwo wygrania. Pewne systemy, jak choćby wspomniana progresja, są dość nudne i monotonne. Mogą trwać nawet tygodniami, w czasie których dana osoba nie wygra ani jednej złotówki.

Odpowiedź zatem jest jednoznaczna. Nie ma idealnego sposobu, który gwarantuje wygrane za każdym razem. Druga strona medalu jest taka, że nie można grać byle jak, ponieważ jest to fatalne podejście do tej kwestii… Takim sposobem łatwo przegrać całą swoją gotówkę. Dobrze jest zatem znaleźć taki sposób, który będzie dostosowany do waszego stylu gry, typowanych kursów, angażowanego kapitału i tak dalej. Nie ma gwarancji na 100%, że będziecie wygrywać, ale to i tak lepsza postawa niż granie bez jakiejkolwiek strategii.

Jak zoptymalizować system bukmacherski?

Każda strategia ma jakieś luki. Nie ma bowiem idealnego systemu gry, który zawsze gwarantowałby wygrane. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zoptymalizować dostępne systemy bukmacherskie pod indywidualne preferencje. Chodzi o to, żeby np. tak zmniejszać lub zwiększać stawki, albo rotować kursami, żeby prawdopodobieństwo regularnych wygranych było możliwie jak największe. Należy skupiać się nie tylko na pojedynczym typie.

Chodzi o to, aby w dłuższej perspektywie regularnie wychodzić na plus. Może to być np. miesiąc, kwartał itd. Zadaniem każdego zawodnika jest dopasowanie systemu do własnego sposobu gry. Są osoby, które nie mają zamiaru pod żadnym pozorem grać kursów poniżej 2.00. Wtedy dobrze jest znaleźć takie systemy, które zakładają kursy po prostu wyższe. Aby gra konkretną strategią była skuteczna dana osoba musi też uwierzyć, że ma to sens. Wtedy łatwiej będzie trzymać się konkretnych zasad.

Poprzedni artykułBukmacher STS rozdaje bonus o wartości 40 PLN
Następny artykułTypuj z STS i walcz o 3000 PLN co tydzień
STS to w tej chwili najlepszy Polski bukmacher online. Wysokie kursy, bogata oferta zakładów, niska marża to atuty tego bukmachera. STS oferuje świetny bonus bez ryzykado kwoty aż 140 PLN. Aktualny kod promocyjny STS: BETONLINE