Obowiązkowe dla każdego początkującego gracza jest to, aby zdecydować się na sprawdzony podmiot hazardowy. W takiej firmie bukmacherskiej można bez żadnego problemu typować rozmaite kupony. Dlaczego najbardziej polecane są single? W Betfan możesz także grać np. kupony akumulowane składające się z dwóch, trzech, czterech itd. zdarzeń. Co ewentualnie można tutaj wybrać? Jakich kuponów należy się zaś pod każdym możliwym względem wystrzegać?

Czy granie AKO w Betfan ma sens?

Najlepsze jest typowanie singli

Gracz profesjonalnej firmy bukmacherskiej Betfan ma pełne pole do popisu na tej płaszczyźnie. Wszak może swobodnie zdecydować się na granie kuponów pojedynczych, akumulowanych, systemowych itp. Na początek zajmijmy się opcjami z tej pierwszej kategorii. Wszak są one najbardziej rekomendowane. Przez prawdziwych ekspertów od świata bukmacherki. Zasada panująca w tej branży jest generalnie prosta. Im mniej zakładów na kuponie, tym lepiej. Warto to sobie raz na zawsze zapamiętać. A kupony pojedyncze składają się tylko z jednego wydarzenia. Każdy kolejny, dodatkowy typ sprawia, że Twoje szanse na zanotowanie dobrego, satysfakcjonującego wyniku spadają. Co jeszcze sprawia, że zawodowcy od obstawiania rekomendują młodszym kolegom po fachu typowanie singli? Taka taktyka jest efektywna i mało czasochłonna. Szybciej bowiem uda Ci się znaleźć np. jeden dobry typ niż trzy, prawda? Pamiętaj, że selekcja to jedno. Poza tym każde wydarzenie powinno być dokładnie przeanalizowane przed umieszczeniem na kuponie. Im mniej typów, tym szybciej można uporać się z wykonaniem tego istotnego zadania.

Granie AKO: stawiaj maksymalnie duble

W Betfan możesz obstawiać nie tylko kupony solo. Bardzo popularne jest także granie opcji akumulowanych. Czasami to jednak może być zgubne, dlatego warto dwa razy zastanowić się nad takimi wyborami. Generalnie poleca się, by ewentualnie zdecydować się na duble. Są to co prawda kupony AKO, ale mało rozbudowane. Wszak mamy tutaj wyłącznie dwa wydarzenia. Szanse na zanotowanie dobrych wyników cały czas są duże. Oczywiście, duble muszą być starannie „prześwietlone”. Zakłady bukmacherskie to nie jest łatwy kawałek chleba. Aby mieć zatem realne prawdopodobieństwo na zanotowanie takiego wyniku, który będzie dla Ciebie korzystny, musisz się przyłożyć. O czym jeszcze nie można tutaj zapominać? Warto byłoby zdecydować się na duble, które będą pochodziły z jednej i tej samej dyscypliny. Dlaczego? Fachowcy podpowiadają młodszym kolegom, by ci skupiali się w czasie obstawiania wyłącznie na jednym sporcie.

Czego zaś powinno się unikać?

Chodzi tutaj o obstawianie taśm. Są to zaś kupony bardzo często posyłane przede wszystkim przez osoby początkujące… Warto wyjaśnić (bo być może nie każdy wie), że taśmy to kupony akumulowane składające się nawet z kilkunastu, czy… kilkudziesięciu wydarzeń. Tak naprawdę wystarczy tutaj zaś tylko jedno pudło, by gracz przegrał. Oczywiście, zakładane wygrane wyglądają rewelacyjnie. Często są bardzo wysokie. Kłopot polega jednak na tym, że w przypadku taśm bardzo o nie trudno.

Poprzedni artykułCzy granie zweryfikowanych typów bukmacherskich gwarantuje nam wygraną?
Następny artykułObstawianie eliminacji Ligi Mistrzów w STS
STS to w tej chwili najlepszy Polski bukmacher online. Wysokie kursy, bogata oferta zakładów, niska marża to atuty tego bukmachera. STS oferuje świetny bonus bez ryzykado kwoty aż 140 PLN. Aktualny kod promocyjny STS: BETONLINE