Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi za obstawienie meczy z eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022 oferuje bukmacher STS online. Typerzy typujące te rozgrywki mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony.

Cashback na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 od STS. Bonus do 120 PLN
Bonus do 120 PLN za obstawienie meczy od STS

Bonus do 120 PLN za obstawienie meczy od STS

Zaznaczyć jest trzeba, że przed nami bardzo ciekawe wieczory związane z kwalfikacjami do MŚ. Wynika to z tego, że czekają nas ostateczne rozstrzygnięcia w fazie grupowej. W dodatku dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Polska vs Węgry, Szkocja vs Dania, Irlandia Północna vs Włochy, Walia vs Belgia, czy też Holandia vs Norwegia.

W dodatku każdy gracz ma prawo skorzystać z bardzo ciekawej promocji „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN”. Chcąc wziąć w niej udział należy do niej się zapisać na stronie www.STS.pl Zaznaczyć jest trzeba, że wspominana oferta aktywna jest do 16 listopada do godziny 23:59.

Gwarantowane 120 PLN na eliminacje o MŚ:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej akcji promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, czyli tzw. wielozdaniowego, na którym muszą znajdować się minimum dwa typy pochodzące z kwalifikacji do MŚ w piłce nożnej. Dodać trzeba, że kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50.

Cashback na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 od STS. Bonus do 120 PLN
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest wiedzieć, że za każdy przegrany kupon spełniający powyższe warunki promocji typer otrzyma zwrot 20% wartości stawki. Maksymalna kwota, jaka może wrócić na konto gracza to nawet 120 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na pewne 29 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty oraz premię równowartości depozytu do 1200 PLN.

Łącznie na konto gracza może trafić łączny bonus o wartości 1229 PLN. Jednak chcąc go aktywować koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS nagradza typerów za typowanie europejskich pucharów
Następny artykułBonusy za obstawienie europejskich pucharów od STS. Extra 30 PLN codziennie
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.