Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę za obstawienie Esportu. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO, aby ewentualnie liczyć na zwrot stawki.

Bukmacher STS zmniejsza przegrane za typowanie Esportu
Bezpieczne 50 PLN na Esport w STS

Bezpieczne 50 PLN na Esport w STS

A śmiało trzeba powiedzieć, że oferta bukmachera STS na spotkania z Esportu jest bogata. Tym bardziej, iż mecze rozgrywane są w większosći gier, jak m.in. Counter Strike, League of Legends, Dota2, czy też Overwatch.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, w który w swojej ofercie oferuje akcję „Bezpieczne 50 PLN na Esport”. Należy mieć na uwadze, że aktywna jest ona do 18 kwietnia do godziny 23:59, a chcąc z niej skorzystać należy się zapisać na stronie www.STS.pl.

50 PLN dla typerów Esportu:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej ofercie promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym muszą znajdować się same mecze z Esportu. Zdarzenia mogą pochodzić z każdej z gier, zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Bukmacher STS zmniejsza przegrane za typowanie Esportu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy kupon zostanie rozliczony, jako przegrany typer nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która może wynieść nawet 50 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Polski bukmacher STS online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę powitalną, w ktorej to można otrzymać łączny bonus o wartości nawet 1229 PLN. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE w formularzu rejestracji, aby aktywować bonusy powitalne.

Już za same założenie konta typer otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Po dokonanie pierwszego depozytu otrzyma on premię jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zwiększa depozyt swoim graczom. Bonus do 100 PLN
Następny artykułJaka będzie przyszłość hazardu?
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.