Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę za obstawienie Esportu. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO, aby ewentualnie liczyć na zwrot stawki.

Bezpieczne 50 PLN na Esport w STS

Bezpieczne 50 PLN na Esport w STS

A śmiało trzeba powiedzieć, że oferta bukmachera STS na spotkania z Esportu jest bogata. Tym bardziej, iż mecze rozgrywane są w większosći gier, jak m.in. Counter Strike, League of Legends, Dota2, czy też Overwatch.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, w który w swojej ofercie oferuje akcję „Bezpieczne 50 PLN na Esport”. Należy mieć na uwadze, że aktywna jest ona do 18 kwietnia do godziny 23:59, a chcąc z niej skorzystać należy się zapisać na stronie www.STS.pl.

50 PLN dla typerów Esportu:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej ofercie promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym muszą znajdować się same mecze z Esportu. Zdarzenia mogą pochodzić z każdej z gier, zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy kupon zostanie rozliczony, jako przegrany typer nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która może wynieść nawet 50 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Polski bukmacher STS online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę powitalną, w ktorej to można otrzymać łączny bonus o wartości nawet 1229 PLN. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE w formularzu rejestracji, aby aktywować bonusy powitalne.

Już za same założenie konta typer otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Po dokonanie pierwszego depozytu otrzyma on premię jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zwiększa depozyt swoim graczom. Bonus do 100 PLN
Następny artykułJaka będzie przyszłość hazardu?
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.