Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS? Jak nie to warto jest założyć, ponieważ bukmacher STS ma ciekawy ofertą powitalną dla nowych graczy!

Bukmacher STS zmniejsza przegrane za pierwszy kupon dla nowych graczy
Aktualne promocje u bukmachera STS.

Bukmacher STS tnie ryzyko przegranego kuponu

Promocja skierowana jest to tych gracz, którzy założą konto u bukmachera STS w dniach 30.04.2019 od godz. 1:00 do 01.05.2019 do godz. 23:59

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym jest założenie konta oraz dokonania zawarcia kuponu ze środków własnych.

Jeżeli zawarty kupon okaże się przegrany do bukmacher dokona Ci zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że kupon musi zostać rozliczony do dnia 05.05.2019 do godziny 23:59.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu, który spełnia warunki tej promocji. Zwrot stawki nastąpi do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Warto jest jeszcze pamiętać, że za sam proces rejestracji bukmacher STS przyzna bonus dla swoich graczy w wysokości 29 PLN. Należy podczas procesu rejestracyjnego wpisać kod promocyjny BETONLINE, a to sprawi, że na konto trafi freebet w wysokości 29 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułSTS rozdaje nagrody na zmagania w piłce nożnej
Następny artykułPakiet dla nowych graczy od bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.