Legalny bukmacher STS online rozdaje gotówkę dla swoich graczy za obstawienie sportów wirtualnych. Wystarczy spełnić dwa proste kroki, aby otrzymać nawet 100 PLN.

Bukmacher STS rozdaje gotówkę na sporty wirutalne
Bonus od depozytu do 100 PLN na sporty wirtualne od STS

Bonus od depozytu do 100 PLN na sporty wirtualne od STS

Nie da się ukryć, że oferta bukmachera STS na sporty wirtualne jest dosyć bogata i każdy znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że obstawiać można przez całą dobę. To sprawia, że w dosyć szybkim czasie można zarobić sporo gotówki.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który w swojej ofercie posiada akcję „Bonus od depozytu do 100 PLN na sporty wirtualne”, a jest ona dostępna do 22 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN na sporty wirtualne:

Pierwszy krok, jaki jest wymagany jest to dokonanie depozytu. Po czym graczom musi zagrać zakład AKO za minimum 50 PLN, na którym będą znajdować się same zdarzenia ze sportów wirtualnych. Należy mieć jednak na uwadze, że minimalny kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Bukmacher STS rozdaje gotówkę na sporty wirutalne
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie ekstra kasę. Dokładnie mówiąc na jego konto trafi bonus w wysokości 50% dokonanego depozytu. Maksymalna kwota, na jaką może liczyć każdy z użytkowników to nawet 50 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na ekstra kasę:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta
  • premię do 1200 PLN za dokonanie depozytu

Łączny bonus, na jaki może liczyć każdy gracz to nawet 1229 PLN. Jednak należy mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny -> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaka będzie przyszłość hazardu?
Następny artykułBetgames STS, czyli gra w karty online za prawdziwe pieniądze.
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.