Podczas najbliższych dni bukmacher STS nagradza wszystkich graczy darmowymi bonusami za obstawienie sportów wirtualnych. Wystarczy spełnić dwa proste kroki, aby otrzymać dodatkową kasę.

Bukmacher STS rozdaje bonusy dla graczy na sporty wirtualne
Bonus od depozytu do 50 PLN w STS

Bonus od depozytu do 50 PLN w STS

Sporty wirtualne trzeba powiedzieć, że mają swoje atuty. Jeden z nich niewątpliwie jest, taki iż dostępne są przez całą dobę. Po drugie mecze rozgrywaną są z dużo częstotliwością. To wszystko sprawia, że każdy z użytkowników może zarobić extra gotówkę w krótkim czasie.

Dodatkowo za obstawienie sportów wirtualnych typerzy mogą liczyć na dodatkową premię w promocji „Bonus od depozytu do 50 PLN”. Chcąc liczyć na darmowe środki trzeba zapisać się do tej oferty na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach w dniach od 22 od 24 marca do godziny 23:59.

Sporty wirtualne: Bonusy dla graczy za obstawienie

Bukmacher STS w ramach wspomnianej oferty promocyjnej wymaga od użytkowników w pierwszej kolejności dokonanie depozytu, który nie może być mniejszy niż 50 PLN.

Następnie gracz musi zagrać kupon SOLO lub AKO, którego stawka będzie wynosić minimum 50 PLN, na którym znajdować się OBOWIĄZKOWO muszą typy ze sportów wirtualnych. A kurs łączny takiego kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

Bukmacher STS rozdaje bonusy dla graczy na sporty wirtualne
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma bonus w wysokości 25% dokonanej wpłaty. Maksymalnie może wynieść ona nawet 50 PLN. Lecz warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Nowy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom specjalną akcję powitalną, w której to użytkownicy mogą liczyć na extra kasę na sam początek.

Lecz KONIECZNE jest wpisanie kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym na www.STS.pl –> BETONLINE. TO sprawi, że automatycznie bonus o wartości 1229 PLN zostanie aktywowany. Kod promocyjny STS wpisać można jedynie przy zakładaniu konta.

Wówczas za samą rejestrację konta gracz otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma jego równowartość do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50 PLN na europejskie puchary w STS
Następny artykułDarmowe bonusy na sporty wirtualne od STS. 50 PLN dla każdego gracza
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.