Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby liczyć na ewentualne bonusy za typowanie meczy.

Bukmacher STS nagradza typerów za typowanie europejskich pucharów
Obstaw i odbierz 90 PLN w STS

Obstaw i odbierz 90 PLN w STS

Warto jest dodać, że przed nami dosyć ciekawe konfrontacje w europejskich pucharach, a dojdzie tam do takich starć, jak m.in. Liverpool vs Atletico Madryt, Lipsk vs PSG, Monaco vs PSV, czy też Legia Warszawa vs Napoli.

Na tą okazję bukmacher STS oferuje graczom promocję „Obstaw i odbierz 90 PLN”, która jest aktywna wyłącznie w dniach od 2 do 4 listopada do godziny 23:59. Lecz na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stornie www.STS.pl.

Pewne bonusy za obstawienie meczy

Co zrobić, aby liczyć na darmowe bonusy? Wystarczy w czasie trwania tej akcji zawierać kupony SOLO lub AKO za minimum 50 PLN, na których to musi być minimum jeden typ z oferty LIVE na mecze z europejskich pucharów. Dodatkowo minimalny całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

Bukmacher STS nagradza typerów za typowanie europejskich pucharów
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Wszyscy użytkownicy za każdym dzień trwania akcji mogą otrzymać bonus o wartości 30 PLN. I to bez znaczenia, jak te zakłady zostały rozliczone. Łącznie na konto każdego z typerów może trafić nawet 90 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu użytkownikowi limitowaną ofertę promocyjną na start, w której za samo założenie konto gracz otrzyma 29 PLN i to bez żadnego depozytu. Jednak wymagane jest to gracza wpisania kodu promocyjnego –-> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu na konto gracza trafi premia równowartości dokonanej wpłaty, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 200 PLN na mecz Albania – Polska od bukmachera STS.
Następny artykułCashback na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 od STS. Bonus do 120 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.