W związku z zbliżającym się turniejem eksportowym Berlin Major 2019 bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy voucher o wartości 40 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Bukmacher STS: darmowy voucher dla graczy
E-Sport: Berlin Major 2019 darmowe vouchery od bukmachera STS

E-Sport: Berlin Major 2019 darmowe vouchery od bukmachera STS

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkim graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej tego operatora.

Warunki tej akcji są proste. Wystarczy do dnia 29 sierpnia do godz. 23:59 pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera STS, a następnie ja zainstalować. Ten proces zajmie dosłownie chwilę.

Następnie trzeba się do niej zalogować i potwierdzić chęć odebrania vouchera. Należy to zrobić w bocznym menu aplikacji „Bonusy i akcje”.

Dzięki czemu w dniu 30 sierpnia na koncie gracza pojawi się darmowy voucher o wartości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest podkreślić, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS: Darmowa gotówka dla nowych graczy

Legalny polski bukmachera STS oferuje nowym graczom pakiet startowy, w którym to można otrzymać freebet 29 PLN oraz bonus do 1200 PLN.

Chcąc z niego skorzystać należy wpisać kod promocyjny BETONLINE. Dzięki czemu bukmacher dokona aktywacji bonusu.

Już na start na koncie gracza pojawi się bonus w wysokości 29 PLN i do bez dokonania żadnej wpłaty. Po dokonaniu pierwszego depozytu bukmacher przyzna bonus rozwartości wpłaty, gdzie można maksymalnie otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy bonus powitalny od bukmachera STS
Następny artykułPromocja od bukmachera STS na StarLader Major 2019
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.