Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start za obstawienie meczy z europejskich pucharów. Każda osoba może otrzymać nawet 90 PLN w formie środków bonusowych.

Bonusy za obstawienie europejskich pucharów od STS. Extra 30 PLN codziennie
Bonusy na mecze Ligi Mistrzów

Bonusy na mecze Ligi Mistrzów

A na pewno jest co obstawiać, gdyż przed nami niezwykle ciekawe konfrontacje, jak m.in. Chelsea vs Juventus, Manchester City vs PSG, Inter vs Szachtar oraz Leicester vs Legia Warszawa.

Natomiast każdy z graczy, który chce liczyć na darmowe środki w promocji „Obstaw i odbierz do 90 PLN” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. Warto jest mieć na uwadze, że ta akcja aktywna jest wyłącznie do 25 listopada do godziny 23:59.

Gwarantowane bonusy od STS na europejskie puchary

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jeden typ z oferty LIVE pochodzące z europejskich pucharów
  • łączny kurs nie mniejszy niż 1.85
  • stawka kuponu wynosić musi minimum 50 PLN
Bonusy za obstawienie europejskich pucharów od STS. Extra 30 PLN codziennie
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma premię o wartości 30 PLN i to każdego dnia. Najwyższa wartość, na jaka może liczyć typer to 90 PLN.

Bonus powitalny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na extra środki w formie:

  • bonus o wartości 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu dokonanej wpłaty do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 od STS. Bonus do 120 PLN
Następny artykułJak odebrać 20 PLN każdego dnia na STS.pl?
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.