Bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za obstawienie spotkań z Igrzysk Olimpijskich. Wystarczy typować dowolne mecze, aby liczyć na mniejsze przegrane. A gracz może otrzymać darmowe środki za każdy kupon.

Bonusy specjalne w STS. Olimpiada 2020/2021
Mniejsze przegrane za typowanie IO od STS

Mniejsze przegrane za typowanie IO od STS

Oferta bukmachera STS na IO jest bardzo bogata i każdy z graczy na pewno ma co wybierać, aby obstawiać. Do tego możemy w akcji codziennie oglądać naszych rodaków. A każdy typer może skorzystać z promocji „Cashback do 200 PLN na Igrzyska”.

Chcąc skorzystać z wspomnianej akcji koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. A składa się ona z dwóch okresów: pierwszy od 23.07 do 30.07 do godziny 23:59, drugi od 1.08 do 8.08 do godziny 23:59.

200 PLN dla graczu ma IO:

Zadaniem typerów jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się minimum jeden typ z kursem łącznym nie mniejszym niż 1.50 na Igrzyska Olimpijskie.

polski bukmacher sts bonus bez wpłaty
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

W przypadku, gdy faworyci zawiodą użytkownik otrzyma zwrot 15% stawki za przegrany kupon która może maksymalnie wynieść nawet 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online każdemu nowego graczowi oferuje najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię różowatości depozytu, aż do 1200 PLN

Chcąc liczyć na powyższe bonusy koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest dodać, ze jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj i wygrywaj więcej w STS. Pula nagród do 15 000 PLN dla graczy za typowanie sportów wirutalnych
Następny artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy u bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.