Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher STS online. Co tydzień każdy typer może zgarnąć extra bonusy oprócz wygranej. Bowiem pula nagród wynosi 35 000 w akcji „Obstawiaj i wygrywaj”.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy w STS. Pula nagród 35 000 PLN.
Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS

Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień są coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że kolejne rozgrywki wraca po przerwi. Przed nami chociażby mecze w PKO Ekstraklasie, czy lidze czeskiej, które wznawiają mecze po przerwie.

Bukmacher STS natomiast nagradza każdego swojego gracza w ramach oferty „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Trwa ona do odwołania, ale trzeba mieć na uwadze, że składa się ona z okresów rozliczeniowych od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Pamiętaj, że chcąc skorzystać z tej akcji koniecznie trzeba się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzespełnienie dwóch kroków, tj. zalogować się na swoje konto na www.STS.pl, po czym przejść w sekcje bonusy i kliknąć w guzik „Weź udział„. Znajduje się on w zakładce „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Darmowe bonusy co tydzień dla graczy

W ramach oferty promocyjnej „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” kwalifikują się zakłady AKO zagranie za co najmniej 15. Gracz musi mieć na uwadze, że na kuponie musi znajdować się równa ilość czterech zdarzeń.

Typer sam wybiera z jakiej kategorii będą pochodzić zdarzenia. Mogą one być z wszystkie dyscyplin, jakiś bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Spotkań zarówno w piłce nożnej, tenisie czy Esporcie trzeba podkreślić, że nie brakuje.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy w STS. Pula nagród 35 000 PLN.
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W dodatku typy pochodzić mogą zarówno z oferty przedmeczowej, ale i też „na żywo”. Wymóg konieczny, jakie zdarzenie musi je spełnić to taki, iż kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.50.

W każdym okresie rozliczeniowym stawka zakładów wynosi 35 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, których zakłady okazały się wygrane. Pod uwagę brane jest pięć kuponów w każdym okresie rozliczeniowym.

Bonus do 1229 na start w STS online:

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi pakiet startowy, w którym to na start każdy gracz może otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Pakiet powitalny będzie dziś aktywny wyłącznie wtedy graczom, gdy wpiszą oni specjalne hasło promocyjne w formularzu rejestracyjnym —>> BETONLINE.

To sprawi, że za samą rejestracje gracz otrzyma pewne 29 PLN i to bez żadnych żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Gracz, który dokona natomiast pierwszej premii otrzyma bonus jej równowartości. Maksymalna kwota, jaka może zostać przyznana graczowi to 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGambling firms to stop advertising during live sporting events
Następny artykułBonus weekendowy Do 1459 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.