Na sobotę 19 października zaplanowano hitowe starcie w PKO Ekstraklasie, gdzie to Legia podejmie Lecha Poznań. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję swoim typerom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej o 50%.

Bonus za przegrany kupon u bukmachera STS
STS Darmowy freebet

STS Darmowy freebet

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Typer, które chce wziąć udział w tej akcji nie musi zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Wystarczy zagrać kupon SOLO w trakcie spotkania Legia vs Lech. Początek tego pojedynku o godz. 17:30 na dowolne zdarzenia z oferty NA ŻYWO bukmachera STS.

Kurs typu nie może być mniejszy niż 1.85.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 20 PLN, ale z akcji automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 10 PLN pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako przegrany.

Aktualny kod promocyjny za darmo u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS oferuje nowym swoim graczom pakiet startowy, gdzie to na start można otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości 100% pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc skorzystać z tego pakietu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że wspomniany bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus od STS na League of Legends World Championship
Następny artykułPula 10 000 PLN na Ligę Mistrzów u bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.