W związku z spotkaniami półfinałowymi w piłkarskiej Lidze Mistrzów legalny bukmacher STS oferuje graczom promocję „Bonus od depozytu do 100 PLN”. Wystarczy spełnić dwa proste warunki, aby cieszyć się darmowymi środkami.

Bonus za depozyt od bukmachera STS. Extra premia do 100 PLN
Darmowe 100 PLN dla typerów za depozyt

Darmowe 100 PLN dla typerów za wpłatę

Warto jest zaznaczy, że przed nami niewątpliwie bardzo ciekawe wieczorem związane z piłkarską Ligą Mistrzów. Bowiem dojdzie do takich konfrontacji, jak Manchester City vs PSG oraz Chelsea vs Real Madryt.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Bonus od depozytu do 100 PLN” musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.STS.pl. A dostępne jest ona do 5 maja do godziny 23:59.

Bonus do 100 PLN na Ligę Mistrzów:

Warunki oferty promocyjnej są niezwykle proste. Wystarczy dokonać depozytu, a następnie zagrać dowolny kupon, na którym musi znajdować się minimum jeden typ z oferty przedmeczowej z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Dodać jest warto, że minimalny kurs kuponu wynosić musi co najmniej 1.85.

Bonus za depozyt od bukmachera STS. Extra premia do 100 PLN
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma on bonus w wysokości 25% dokonanego depozytu. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to nawet 100 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na darmowe 29 PLN bez depozytu. Natomiast użytkownik, który dokona swojej pierwszej wpłaty będzie mógł liczyć na premię równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetgames STS, czyli gra w karty online za prawdziwe pieniądze.
Następny artykułFinał Ligi Europy w STS. Do wygrania pięciokrotność stawki!
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.