Specjalną ofertą promocyjną wszystkim nowym graczom przygotował legalny bukmacher STS. Typerzy już na sam początek obstawiania meczy mogą skorzystać z niezwykle bogatego pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą zakład bez ryzyka do 230 PLN, bonus bez depozytu 29 PLN i premię za wpłatę własną do 1200 PLN.

Bonus weekendowy Do 1459 PLN
Kod na bonus do 1459 PLN w STS

bonus do 1459 PLN w STS

Przed nami niezwykle ciekawy weekend w piłce nożnej, ponieważ po przerwie wracamy chociażby z zmaganiami ligowymi w Premier League, czy też włoskiej Serie A. Poza tym swoje mecze rozgrywa chociażby Bundesliga, LaLiga, czy też PKO Ekstraklasę.

Natomiast legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi już na sam początek najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą zakład bez ryzyka do 230 PLN, bonus bez depozytu 29 PLN i premia za wpłatę własną do 1200 PLN

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na www.STS.pl. Nie można zapominać, że dokonać tego trzeba najpóźniej do 21 czerwca do godziny 23:59

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie bez depozytu od STS:

Nadmienić jest warto, że legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi darmowe środki bez wpłaty własnej.

Wystarczy jedynie wpisać limitowane hasło promocyjne —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać 29 PLN na zakłady bukmacherskie i to bez wpłaty własnej.

Bonus weekendowy Do 1459 PLN
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus 100% za wpłatę własną:

Zakłady sportowe STS zwiększa depozyt dla wszystkich swoich graczy. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest wyłącznie od tego, jaką gracz wpłaci wartość na swoje konto:

Przykład: Gracz dokonał depozytu w kwocie 700 PLN. Taka sama wartość znajdzie się automatycznie na koncie gracza, ale wyłącznie w formie środków bonusowych. Łącznie gracz będzie posiadał 1400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalny bonus, jaki może zostać przyznany graczom to 1200 PLN.

Nowość w STS. Zakład bez ryzyka dla wszystkich:

Nowością, jaka wchodzi w skład pakietu powitalnego u bukmachera jest Cashback, czyli zakład bez ryzyka, aż do 230 PLN.

Wystarczy, że gracz zawrze dowolny zakład bukmacherski z oferty STS. Jak okaże się on wygrany to wspaniale, ponieważ wówczas cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. Jeśli faworyci Cię zawiodą to nie odczujesz straty, ponieważ otrzymasz zwrot całej stawki za jaką był zawarty kupon, aż do 230 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla graczy za obstawienie meczy w STS. Pula nagród 35 000 PLN.
Następny artykuł20 PLN dla graczy za obstawienie Formuły 1 od STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.