Przed nami rozgrywki League of Legends World Championship. Z tej okazji bukmacher STS zmniejsza przegrane swoim graczom, przyznając bonus 15 PLN za przegrany kupon.

Darmowy freebet na esport od STS

Darmowy freebet na esport od STS

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który posiada konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa w dniu 12 października, a swojego udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się dokładnie cztery zdarzenia z rozgrywek League of Legends World Championship. Kurs każdego typu znajdującego się na kuponie musi wynieść 1.40.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Istotne w tym wszystkim jest to, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 15.10.2019.

Warto jest wiedzieć, że kupon musi zostać zagrany za równą kwotę 28 PLN. Jednak z tej akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 15 PLN pod warunkiem, że gracz spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczone jako przegrany.

Bonus powitalny bukmachera STS:

Polski legalny bukmacher STS oferuje na start swoim graczom:

  • freebet 29 PLN i to bez depozytu
  • bonus do 1200 PLN za dokoanie wpłaty
  • cashback do 200 PLN

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że wspomniany bukmacher dokona automatycznie aktywacji promocji startowej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEliminacje Mistrzostw Europy mniejsze przegrane u bukmachera STS
Następny artykułBonus za przegrany kupon u bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.