Przed nami rozgrywki League of Legends World Championship. Z tej okazji bukmacher STS zmniejsza przegrane swoim graczom, przyznając bonus 15 PLN za przegrany kupon.

Bonus od STS na League of Legends World Championship
Darmowy freebet na esport od STS

Darmowy freebet na esport od STS

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który posiada konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa w dniu 12 października, a swojego udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się dokładnie cztery zdarzenia z rozgrywek League of Legends World Championship. Kurs każdego typu znajdującego się na kuponie musi wynieść 1.40.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Istotne w tym wszystkim jest to, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 15.10.2019.

Warto jest wiedzieć, że kupon musi zostać zagrany za równą kwotę 28 PLN. Jednak z tej akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 15 PLN pod warunkiem, że gracz spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczone jako przegrany.

Bonus powitalny bukmachera STS:

Polski legalny bukmacher STS oferuje na start swoim graczom:

  • freebet 29 PLN i to bez depozytu
  • bonus do 1200 PLN za dokoanie wpłaty
  • cashback do 200 PLN

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że wspomniany bukmacher dokona automatycznie aktywacji promocji startowej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEliminacje Mistrzostw Europy mniejsze przegrane u bukmachera STS
Następny artykułBonus za przegrany kupon u bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.