Przed nami pierwszy weekend w tym sezonie w skokach narciarskich. Z tej okazji bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Wystarczy zagrać kupon za dokładną kwotę 21 PLN, aby w razie przegranej otrzymać freebet o wartości 10 PLN.

Bonus od bukmachera STS na skoki narciarskie w Wiśle
STS: Bonusy bukmacherskie 2020

STS: Bonusy bukmacherskie 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach w dniach od 21.11 do 24.11 do godz. 10:30. Gracz nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Ta akcja polega na zagraniu kuponu SOLO i wytypowaniu poprawnie zwycięzcy konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Wiśle. Niewątpliwie my liczmy najbardziej na naszych rodaków. Głównymi faworytami do wygrania tych zawodników na pewno są Kubacki oraz Stoch.

polski bukmacher sts bonus bez wpłaty
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

Kupon promocyjny musi zostać zagrany za dokładną kwotą 21 PLN. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że z tej oferty są wykluczone automatycznie kupony zagrane za środki bonusowe.

Zagrany kupon jak okaże się wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie przegranej bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 10 PLN.

STS: Kod promocyjny 2020 za darmo

Bukmacher STS oferuje nowym swoim graczom promocję powitalną, gdzie to można otrzymać na start takie bonusy jak:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego gracz, koniecznie musi wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest pamiętać, że jest to jedyna możliwości, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus na mecz Polska – Słowenia u bukmachera STS
Następny artykułMobilny voucher 25 PLN od STS na start bez wpłaty własnej
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.