W związku z zbliżającym się Gran Derbi pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt bukmacher STS oferuje graczom promocję, w której to przyznaje extra bonus za wygrany kupon.

Bonus na zakłady bukmacherskie od STS na mecz Barcelona - Real Madryt
Bonusy bukmacherskie od STS

Bonusy bukmacherskie od STS

Ta akcja skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej gracze dokonali minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji gracze mogą skorzystać do 16 grudnia do godz. 20:00. Typerzy swojego udziału nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher STS dopuszcza w ramach tej promocji wyłącznie kupony SOLO, na którym musi znaleźć się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na pojedynek pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt.

Bonus na zakłady bukmacherskie od STS na mecz Barcelona - Real Madryt
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz sam wybiera jakie to będzie zdarzenia, ale kurs typu nie może być mniejszy niż 2.00.

Każdy kupon promocyjny musi zostać zagrany za równą kwotę 44 PLN. Natomiast z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte z środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji i został on rozliczony jako wygrany to otrzyma extra bonus o wartości 10 PLN. Znajdzie się on na koncie gracza najpóźniej do 24.12.2019 r. do godz. 23:5

Freebet bez depozytu od STS:

Legalny bukmacher STS oferuje graczom pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać chociażby takie bonusy jak:

  • freebet o wartości 29 PLN bez dokonania wpłaty własnej
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN
  • Cashbackiem do 200 PLN na pierwszy zakład

Użytkownik będzie mógł skorzystać z powyższych bonusów pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Ten specjalny kod promocyjny STS można wpisać jedynie podczas zakładania konta, później nie będzie już możliwości skorzystania z darmowego bonusu bez depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Esport od legalnego bukmachera STS
Następny artykułSTS 2400 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.