Bukmacher STS przeprowadza promocje graczom, którzy typują esport. Wystarczy zagrać kupon AKO z turniejów BLAST, DH Sevilla, cs_summit, Qi Banja Luka, aby w razie przegranej otrzymać darmowy freebet o wartości 14 PLN.

Bonus na Esport od legalnego bukmachera STS
Bonusy na Esport 2020

Bonusy na Esport 2020

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom do 14 grudnia do godz. 20:00. Natomiast gracz nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których będą znajdować się dokładnie cztery zdarzenia. Typy mogą pochodzić wyłącznie z czterech turniejów esportowych BLAST, DH Sevilla, cs_summit, Qi Banja Luka.

Bonus na Esport od legalnego bukmachera STS
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest wiedzieć, że kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.40.

Stawka każdego kuponu natomiast musi wynieść równą kwotę 28 PLN. Natomiast zakłady zawarte za środki bonusowe wykluczone są z oferty przedmeczowej.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki regulaminu i został on rozliczony jako wygrany to super! Całą kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranie legalny bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 14 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu u legalnego bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje nowym użytkownikom chociażby bonus na start w postaci freebet o wartości 29 PLN. Środki trafią na konto gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Jednak to nie wszystko. Gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki w wysokości depozytu. Typer maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.

Chcąc liczyć na powyższe warunki promocji gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Mistrzów. Gotówka do wygrania. Pula nagród 5000 PLN
Następny artykułBonus na zakłady bukmacherskie od STS na mecz Barcelona – Real Madryt
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.