Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom za typowanie oferuje bukmacher STS. Wystarczy wytypować wynik spotkania pomiędzy Albanią, a Polską, aby oprócz wygranej gotówki wygrać 200 PLN.

Bonus do 200 PLN na mecz Albania - Polska od bukmachera STS.
Typuj mecz Albania – Polska i wygrywaj więcej od STS.

Typuj mecz Albania – Polska i wygrywaj więcej od STS.

Przed nami bardzo emocjonujące starcie w ramach eliminacji do MŚ 2022 w piłce nożnej pomiędzy Albanią, a Polską. Przegrany tego pojedynku może sobie dosyć poważnie skomplikować grę o baraże.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje promocję „Wygrywaj więcej w STS”, a jest ona aktywna wyłącznie do 12 października do godziny 20:45. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus za obstawienie meczy od STS

Warunki oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy jedynie zagrać kupon pojedynczy, tzw. SOLO, na którym to będzie wyłącznie zdarzenie na dokładny wynik z meczu Albania – Polska.

Bonus do 200 PLN na mecz Albania - Polska od bukmachera STS.
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zagrany kupon okaże się wygrany to super. Oprócz wygranej gotówki typer otrzyma zwrot 100% stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS oferuje graczom powitalny na start, w którym to można liczyć na:

  • bonus o wartości 29 PLN za rejestrację konta bez żadnego depozytu
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł15 000 PLN dla graczy za obstawienie sportów wirtualnych w STS
Następny artykułBukmacher STS nagradza typerów za typowanie europejskich pucharów
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.