Najnowszy pakiet promocyjny dla swoich graczy oferuje bukmacher STS. Wystarczy założyć nowe konto, a także dokonać pierwszej wpłaty, aby liczyć na darmowy bonus równowartości depozytu. Jednak to nie wszystko! Zobacz ofertę powitalną bukmachera STS.

Bonus do 1200 PLN za pierwszy depozyt u bukmachera STS
Darmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera STS

Darmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera STS

Promocja skierowana jest do tych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS. Rejestrację konta należy założyć na stronie bukmachera STS.

Ta akcja polega na założeniu konta, a następnie dokonania pierwszego depozytu. Po dokonaniu wpłaty bukmacher STS przyzna bonus równowartości pierwszej wpłaty. Rejestrację konta należy założyć na stronie bukmachera STS.

Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN w formie środków bonusowych. Chcąc otrzymać taką wielkości bonusu trzeba dokonać wpłaty za minimum 1200 PLN.

Bonus trafi automatycznie na konto typera, nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału.

Warto jest pamiętać, że bonus jest przyznawany jedynie do pierwszego depozytu.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus na start bez depozytu 29 PLN

Gracz, który natomiast dokona rejestracji może liczyć na darmowy bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Wystarczy, że podczas rejestracji wpisze kod promocyjny BETONLINE, a w zamian na jego koncie pojawią się środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus na koncie pojawi się automatycznie!

Oferta bukmachera STS!

Niewątpliwie oferta bukmachera STS zarówno przedmeczowa jak i na żywo jest bardzo bogata, gdzie to każdy gracz powinien znaleźć swoją dyscyplinę.

Poza tym gracze, którzy posiadają konto u tego operatora w pełni legalnie i za darmo mogą korzystać z TV STS, gdzie to można obejrzeć wydarzenia sportowe online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułLegalny bukmacher nowy pakiet promocyjny dla nowych typerów
Następny artykułDarmowy bonus 40 PLN u legalnego bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.