Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikom extra kasę za obstawienie spotkań w piłkarskiej Lidze Narodów. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, aby liczyć na gwarantowaną gotówkę nawet o wartości 100 PLN.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy Ligi Narodów w STS
Gwarantowane 100 PLN na Ligę Narodów w STS

Gwarantowane 100 PLN na Ligę Narodów w STS

Warto jest dodać, że w najbliższych dniach emocji w piłkarskiej Lidze Narodów na pewno nie zabraknie, bo dojdzie do kilku niezwykle ciekawych konformacji, jak m.in. Anglia – Niemcy, Dania – Francja, Czechy – Portugalia, czy też Walia – Polska.

Dodatkowo każdy z typerów może liczyć z specjalnej oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki”, która dostępna jest w dniach od 22 do 24 września do godziny 23:59. Chcąc skorzystać z powyższej oferty promocyjnej należy do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

100 PLN na Ligę Narodów

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO i AKO, na którym to koniecznie musi znajdować się minimum jeden typ pochodzący z rozgrywek Ligi Narodów w piłce nożnej.

Poza tym kupon promocyjny musi zostać zawarty za kwotę nie mniejszą niż 25 PLN, a do tego kurs łączny wynieść musi minimum 2.50.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy Ligi Narodów w STS
Nowy kod promocyjny w STS

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma 50% stawki za pierwszy zagrany kupon. Maksymalny bonus może wynieść nawet 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online na sam start oferuje graczom specjalny bonus powitalny, w której to za każdą z trzech wpłat typer otrzyma ekstra kasę. Łącznie może to być nawet 1500 PLN.

Dodatkowo każdy pierwszy kupon kolejno z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames jest objęty Cashbackiem, czyli w momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki.

Powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć trzeba koniecznie, że jest to jedyny moment, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane 300 PLN na MŚ w siatkówce w STS
Następny artykułBukmacher Etoto – wszystko, co musisz o nim wiedzieć!
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.