Legalny bukmacher STS online oferuje limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom za obstawienie Turnieju Czterech Skoczni. Na konto każdego użytkownika może trafić bonus nawet o wartości 100 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Bonus do 100 PLN na Turniej Czterech Skoczni od STS
Typuj Turniej Czterech Skoczni i wygrywaj więcej od STS

Typuj Turniej Czterech Skoczni i wygrywaj więcej od STS

Warto jest dodać, że oferta bukmachera STS jest bardzo bogata. Z drugiej strony możemy oglądać występy naszych rodaków. Pomimo, że dyspozycja Biało – Czerwonych nie jest najlepsza.

Bukmacher STS wychodzi swoim graczom na przeciw i oferuje limitowaną ofertę promocyjną Obstawiaj TCS i zgarnij bonus”, do 6 stycznia do godziny 23:59. Istotne jest to, aby liczyć na extra kasę trzeba do tej akcji dołączyć na stronie www.STS.pl.

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „Obstawiaj TCS i zgarnij bonus” jest obstawienie skoków narciarskich. Zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lib LIVE. Dopuszczone przez bukmachera STS są zarówno kupony SOLO lub AKO, ale w obu przypadkach kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85.

Na koniec promocji bukmacher STS dokona zsumowania stawek wszystkich kuponów i w zależności od kwoty przyzna bonus:

  • Obrót 100 PLN – 20 PLN
  • Obrót 250 PLN – 50 PLN
  • Obrót 500 PLN – 100 PLN
Bonus do 100 PLN na Turniej Czterech Skoczni od STS
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bardzo ważne w tym wszystkim jest to, że liczone są kupony zarówno wygrane, ale i przegrane.

Jaki jest nowy kod promocyjny w STS 2022?

Zakłady bukmacherskie STS online oferuje wszystkim typerom specjalny pakiet powitalny, w którym to można na sam start otrzymać 1229 PLN w formie bonusu.

Już za samo założenie konta gracz otrzyma 29 PLN w prezencie i to bez żadnego depozytu. Po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto użytkownika trafi premia jej równowartości do 1200 PLN.

Istotne jednak jest to, aby koniecznie wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze automatycznie powyższe bonusy będą aktywne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak odebrać 20 PLN każdego dnia na STS.pl?
Następny artykułPewne bonusy za typowanie Pucharu Narodów Afryki od STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.