Specjalną ofertę promocyjną na zmagania w French Open przygotowała swoim graczom legalny bukmacher STS. Typerzy codziennie mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony.

Bonus dla typerów na French Open od STS. Codziennie 25 PLN za obstawienie meczy
Bonus do 175 PLN na Roland Garros 2021 od STS

Bonus do 175 PLN na Roland Garros 2021 od STS

Niewątpliwie na brak emocji w French Open nie można narzekać. Bowiem jest to drugi w tym sezonie juz turniej Wielkoszlemowy. A to sprawia, że przed nami dwa tygodnie pełne emocji z tenisem.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Promocja „Bezpieczne 175 PLN na French Open” aktywna jest typerom do dnia 13 czerwca do godz. 23:59

Mniejsze przegrane na French Open:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste. Wystarczy zagrać dowolny zakład, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty przedmeczowej z French Open. Jednak istotne jest to, iż kupon musi zostać rozliczony w dniu zawarcia.

Bonus dla typerów na French Open od STS. Codziennie 25 PLN za obstawienie meczy
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to otrzymasz zwrot 50% stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 25 PLN. Natomiast w całym okresie trwania tej akcji gracze mogą liczyć na premię nawet 175 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny na sam start, w którym to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez wpłat własnej
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze kod promocyjny –>> BETONLIE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodwajamy wygraną za poprawny typ w STS. Bonus do 2280 PLN dla graczy
Następny artykułEuro 2020 obstawianie. W STS wiele bonusów do zdobycia
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.