Trzeba powiedzieć, że atrakcyjna ofertą każdemu typerowi oferuje bukmacher STS online. Bowiem za przegrane zakłady typerzy mogą liczyć na zwrot stawki i to co tydzień, nawet do 50 PLN.

Pewne bonusy za przegrane kupony od STS

Pewne bonusy za przegrane kupony od STS

Warto jest powiedzieć, że oferty bukmacherów są bardzo bogate i każdy z graczy znajdzie coś dla siebie, ponieważ pojedynki rozgrywane są w większości dyscyplin. W dodatku za kilka dni rusza Austrialian Open.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS online, który oferuje akcję „Tygodniowy Cashback”. Chcąc w niej udział trzeba koniecznie trzeba się zarejestrować na stronie www.STS.pl. Dodać jest warto, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Zwrot stawki za przegrane kupony w STS:

W ramach wspominanej oferty promocyjnej dopuszczone ą jedynie zakłady AKO, na których muszą znajdować się dowolne zdarzenia, ponieważ dopuszczone są typy z każdej dyscypliny. W dodatku mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej i na żywo.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Na koniec każdego etapu bukmacher STS dokona zsumowania wszystkich stawkę za przegrany kupon po czym przyzna bonus 20% o wartości tej kwoty. Co tydzień każdy gracz może otrzymać nawet 50 PLN.

Bonus powitalny w STS online:

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet na start , w którym to można otrzymać extra premię startową o wartości nawet 1229 PLN:

  • 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości pierwszej dokonanej wpłaty do 1200 PLN

Powyższe środki będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZimowy ranking STS. 25 000 PLN do wygrania!
Następny artykułPływająca elektrownia fotowoltaiczna
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.