Trzeba powiedzieć, że atrakcyjna ofertą każdemu typerowi oferuje bukmacher STS online. Bowiem za przegrane zakłady typerzy mogą liczyć na zwrot stawki i to co tydzień, nawet do 50 PLN.

Bonus co tydzień do 50 PLN za przegrane kupony od STS
Pewne bonusy za przegrane kupony od STS

Pewne bonusy za przegrane kupony od STS

Warto jest powiedzieć, że oferty bukmacherów są bardzo bogate i każdy z graczy znajdzie coś dla siebie, ponieważ pojedynki rozgrywane są w większości dyscyplin. W dodatku za kilka dni rusza Austrialian Open.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS online, który oferuje akcję „Tygodniowy Cashback”. Chcąc w niej udział trzeba koniecznie trzeba się zarejestrować na stronie www.STS.pl. Dodać jest warto, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Zwrot stawki za przegrane kupony w STS:

W ramach wspominanej oferty promocyjnej dopuszczone ą jedynie zakłady AKO, na których muszą znajdować się dowolne zdarzenia, ponieważ dopuszczone są typy z każdej dyscypliny. W dodatku mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej i na żywo.

Bonus co tydzień do 50 PLN za przegrane kupony od STS
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Na koniec każdego etapu bukmacher STS dokona zsumowania wszystkich stawkę za przegrany kupon po czym przyzna bonus 20% o wartości tej kwoty. Co tydzień każdy gracz może otrzymać nawet 50 PLN.

Bonus powitalny w STS online:

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet na start , w którym to można otrzymać extra premię startową o wartości nawet 1229 PLN:

  • 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości pierwszej dokonanej wpłaty do 1200 PLN

Powyższe środki będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZimowy ranking STS. 25 000 PLN do wygrania!
Następny artykułPływająca elektrownia fotowoltaiczna
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.