W związku z kolejnym tygodniem i spotkaniami w ramach eliminacji do europejskich pucharów bukmacher STS nagradza swoich graczy, gdzie to można otrzymać nawet 100 PLN.

Bonus 50% za depozyt w STS do 100 PLN
Gwarantowane 100 PLN w STS na eliminacje pucharów

Gwarantowane 100 PLN w STS na eliminacje pucharów

Natomiast każdy z graczy może skorzystać z limitowanej akcji promocyjnej „Bonus od wpłaty do 100 PLN”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 16 do 18 sierpnia do godziny 23:59.

Jednak gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed dokonaniem wpłaty.

Darmowa kasa za depozyt w STS

Zadaniem graczy w promocji „Bonus od wpłaty do 100 PLN” jest dokonanie depozytu w czasie trwania wspomnianej akcji w wysokości nie mniejszej niż 50 PLN.

Bonus 50% za depozyt w STS do 100 PLN
Nowy kod promocyjny w STS

Za spełnienie tego warunku gracz otrzyma bonus o wartości 50% wpłaty, a może ona wynieść maksymalnie nawet 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na sam start limitowany pakiet powitalny, w którym to można otrzymać bonus za każdy z pierwszych trzech depozytów o łącznej wartości do 1500 PLN.

Dodatkowo warto jest mieć na uwadze, że każdy pierwszy zakład kolejno z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem.

Jednak powyższy pakiet powitalny będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że cały proces założenia konta zajmie graczom zaledwie kilka chwil.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie eliminacji Ligi Mistrzów w STS
Następny artykułGwarantowane 300 PLN na MŚ w siatkówce w STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.