Przed nami spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020. W sobotę swój mecz rozegrają Polacy, którzy na wyjeździe zmierzą się z Izraelem. W związku z tym pojedynkiem legalny bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to oferuje „Bezpieczny zakład”.

Bezpieczny zakład na mecz Izrael vs Polska u bukmachera STS
STS: Darmowe freebet 2019

Bukmacher STS: Darmowy freebet 2019

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do dnia 16 listopada do godz. 20:45. Warto jest wiedzieć, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Legalny bukmacher STS w ramach tej akcji dopuszcza kupony zarówno SOLO jak i AKO, na których znajdzie się zakład specjalny “Lewandowski strzeli bramkę & over 2,5 bramki w meczu”. Wybierając kupon AKO, należy wiedzieć, że wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej i zostać rozliczone do 17 listopada do godz. 23:59.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 21 PLN. Natomiast warto jest wiedzieć, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bezpieczny zakład na mecz Izrael vs Polska u bukmachera STS
bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS

Bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 10 PLN pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki oraz został rozliczony jako przegrany. Natomiast w przypadku kuponu AKO wszystkie typy oprócz zakładu specjalnego muszą zostaną rozliczone jako wygrane.

Bonusy znajdą się na kontach gracz najpóźniej w dniu 22 listopada do godz. 23:59.

STS: Darmowy kod promocyjny

Polski bukmacher STS oferuje nowym graczom pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na darmowy freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty oraz bonus równowartości depozytu do 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tych promocji wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze bukmacher STS dokona aktywacji wspomnianych bonusów.

Poza tym gracze tego operatora mogą liczyć na szereg innych ciekawych promocji. Poza tym dostępna jest TV STS, gdzie w pełni legalne i to online można obejrzeć wydarzenia sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułVoucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51 od bukmachera STS
Następny artykułNajnowszy bonus powitalny u bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.