Specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim użytkowników, którzy grają w gry karcie oferuje legalny bukmacher STS. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ w każdym etapie nagrody trafią nawet na konto stu uczestników, którzy uzbierali najwięcej punktów.

Betgames STS, czyli gra w karty online za prawdziwe pieniądze.
Turniej STS na Betgames w STS. Pula nagród 45 000 PLN

Turniej STS na Betgames w STS. Pula nagród 45 000 PLN

Śmiało można powiedzieć, że usługa Betgames cieszy się coraz większą popularnością. Jednak nie ma się czemu dziwić, ponieważ legalnie i to za prawdziwe pieniądze można grać w takie gry, jak trzy rodzaje pokera, bakarat i wojnę.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje promocję „45 000 PLN na Betgames”. Jednak jest ona aktywna wyłącznie na stronie www.STS.pl do 23 maja godziny 23:59. Istotne jest w tym wszystkim jest to, że składa się ona z okresów rozliczeniowych, które dostępne są w dniach:

  • II etap: 03.05.2021 – 09.05.2021
  • III etap: 10.05.2021 – 16.05.2021
  • IV etap: 17.05.2021 – 23.05.2021

Betgames: Bonusy dla typerów

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są proste. Wystarczy zawierać kupony SOLO, na których musi znajdować się wyłącznie typ z Betgames, aby zbierać punkty do rankingu. A ich system naliczania przedstawia się następująco:

Przykład: Uczestnik dokona zawarcia zakładu za 30PLN i wygra 100 PLN. Zgodnie z wyliczeniem otrzyma 70 pkt.

Betgames STS, czyli gra w karty online za prawdziwe pieniądze.
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Podczas każdego z etapów nagrody trafią do stu typerów, którzy uzbierali najwięcej punktów:

Betgames STS, czyli gra w karty online za prawdziwe pieniądze.

Bonusy na konta zwycięzców trafią najpóźniej do trzech dni od zakończenia każdego z etapów.

Bonus do 1229 PLN na start w STS:

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na ekstra kasę na sam początek. Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE podczas zakładania konta.

To wszystko sprawi, że każdy gracz będzie mógł liczyć na darmowe 29 PLN za założenie konta. Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty typer otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS rozdaje gotówkę na sporty wirutalne
Następny artykułBonus za depozyt od bukmachera STS. Extra premia do 100 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.