Legalny bukmacher STS online zmniejsz przegrane wszystkim swoim użytkownikom specjalne bonusy za obstawienie meczy z europejskich pucharów. Każdy z użytkowników może liczyć na gwarantowane 50 PLN.

50 PLN na europejskie puchary w STS
Cashback na europejskie puchary w STS. 50 PLN dla każdego typera

Cashback na europejskie puchary w STS. 50 PLN dla każdego typera

Trzeba powiedzieć, ze najbliższe wieczory zapowiadają się bardzo ciekawie, ponieważ w europejskich pucharach na pewno emocji nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych starć, jak m.in. PSG – Real Madryt, Inter – Liverpool, Salzburg – Bayern Monachium, Porto – Lazio, czy też Barcelona – Napoli.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który to oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Cashback do 50 PLN. Obstawiaj europejskie puchary”, a jest ona dostępna w dniach 15 do 17 lutego do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższe akcji musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. Dokonać tego trzeba jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Gwarantowane bonusy na Ligę Mistrzów:

Bukmacher STS w ramach promocji „Cashback do 50 PLN. Obstawiaj europejskie puchary” dopuszcza zarówno kupony pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe.

Nie ważne, jaki rodzaj zakładu użytkownik wybierze musi na nim koniecznie znajdować się minimum jeden typ z oferty przedmeczowej na zmagania z europejskich pucharów, tj. Ligi Mistrzów, Ligi Europy, czy też Ligi Konferencji o kursie nie mniejszym niż 1.50.

50 PLN na europejskie puchary w STS
Bonus do 500 PLN na start u bukmachera www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny –> BETONLINE

W przypadku, gdy faworyci zawiodą użytkownicy nie stracą gotówki, ponieważ będą mogli liczyć na zwrot 15% za każdy przegrany zakład. Łącznie na konto typerów może trafić nawet 50 PLN. STS opinie o bonusach ma raczej dobre, ilość promocji ,jaką organizuje ta firma jest momentami miażdżąca.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to na sam start można otrzymać 1229 PLN w formie środków bonusowych.

Już za samo założenie konta gracz będzie mógł cieszyć się z darmowych 29 PLN i to bez żadnego depozytu. Po dokonaniu pierwszej wpłaty użytkownik otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywna graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy na Igrzyska w Pekinie 2022 od STS
Następny artykułBukmacher STS rozdaje bonusy dla graczy na sporty wirtualne
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.