Przed nami pierwszy wyścig Formuły 1 w sezonie 2020. Bukmacher STS na tą okazję przygotował specjalną ofertę promocyjną, w otrzymać dodatkowe 20 PLN poza wygraną gotówką.

20 PLN dla graczy za obstawienie Formuły 1 od STS
Formuła 1 Zakłady Bukmacherskie

Formuła 1 Zakłady Bukmacherskie

Emocji na pewno nie zabraknie w pierwszym wyścigu. Wszyscy kierowcy czują z pewnością „głód” ścigania i będą chcieli rozpocząć zmagania od zwycięstwa. Główne karty powinni rozdawać Hamilton, Vettel, Verstappen czy Leclerc. A jak będzie? To się okaże w niedzielne południe.

Bukmacher STS na tą okazję przygotował limitowaną ofertę promocyjną „Powrót F1”, która dostępna jest do 5 lipca do godz. 14:10. Wystarczzy zagrać zakład AKO, na którym będą minimum trzy typy, aby poza wygranej gotówki otrzymać dodatkowe środki o wartości 20 PLN.

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Jak tak, to pamiętaj, że konieczne trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch prostych czynności. Wejść na stronę www.STS.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Powrót F1”

Bonus dla typerów na F1

Następnie pozostaje już graczom obstawienie meczy. Promocja „Powrót F1” polega na zagraniu dowolnego zakłady AKO, czyli popularne nazywane wielozdarzeniowe, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum trzy zdarzenia, ale wszystkie muszą być z oferty przedmeczowej
  • musi na kuponie obowiązkowo znajdować się typ na zwycięzcę GP Austrii w F1
  • stawka minimalna zakłady to 25 PLN
20 PLN dla graczy za obstawienie Formuły 1 od STS
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Graczom, których kupon okaże się wygrany to poza wygraną gotówką typer otrzyma ekstra środki. A mianowicie na ich kontoa poza wygraną znajdzie się darmowe 20 PLN na jego koncie. .

Bonus na start u bukmacher STS.

Zakłady sportowe STS oferuje niezwykle ciekawy pakiet powitalny wszystkim swoim graczom, w którym to na start można otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Wystarczy dokonać rejestracji konta i przejść poprawnie proces weryfikacji danych, aby w zamian otrzymać pewne środki o wartości 29 PLN i to bez dokonywania depozytu.

Natomiast gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na kolejne środki.A mianowicie bonus równowartości dokonanej wpłaty, która wynieść może nawet 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jedynie można to zrobić podczas zakładania konta, później już takiej możliwości nie będzie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus weekendowy Do 1459 PLN
Następny artykułPromocja na PKO Ekstraklasę u bukmachera STS. Zwrot do 50 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.