W związku z spotkaniami w europejskich pucharach bukmacher STS oferuje graczom extra promocję „Obstaw i odbierz do 100 PLN na europejskie puchary”, w której to gracze mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony.

100 PLN dla każdego typera od bukmachera STS za typowanie meczy
Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy w STS

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy w STS

Śmiało trzeba powiedzieć, że ciekawych potyczek w europejskich pucharach na pewno nie będzie brakować w najbliższych dniach, ponieważ przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Manchester City – Real Madryt, Lipsk – Rangers, Manchester United – Chelsea, Leicester – Roma.

Akcja promocyjna „Obstaw i odbierz do 100 PLN na europejskie puchary” jest dostępna u bukmachera STS wyłącznie do 28 kwietnia do godz. 23:59.

Lecz gracz, który chce skorzystać z powyższej oferty koniecznie musi wiedzieć, że należy do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Cashback do 100 PLN w STS

Warunki oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 100 PLN na europejskie puchary” są bardzo proste. Bowiem na początek trzeba zagrać kupon SOLO kub AKO z aplikacji mobilnej za co najmniej 20 PLN.

Wymagane przez bukmacher STS jest to, aby na kuponie promocyjnym znajdował się minimum jeden typ pochodzący z oferty przedmeczowej lub LIVE z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji w piłce nożnej.

100 PLN dla każdego typera od bukmachera STS za typowanie meczy
Aktualny kod promocyjny w STS

Pierwszy zakład okazał się wygrany? Super. Cała kasa trafi na konto gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 50% stawki, gdzie na konto gracza może trafić nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim nowym użytkownikom bonusy za dokonanie trzech pierwszych depozytów, gdzie to łącznie na konto każdemu typera może trafić nawet 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem, gdzie w przypadku przegranej każdy z graczy może liczyć na zwrot 100% stawki do 140 PLN.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, iże jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy na sporty wirtualne od STS. 50 PLN dla każdego gracza
Następny artykułGwarantowane 100 PLN od bukmachera STS na French Open
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.